News

ścieżka rowerowa

Nowa ścieżka rowerowa w Zagnańsku: 11 km komfortu i bezpieczeństwa

Otwarcie nowej ścieżki rowerowej w Zagnańsku to duża radość dla miłośników dwóch kółek. 11 km trasy łączy gminę z Kielcami, oferując komfort i bezpieczeństwo. Sprawdź szczegóły!
Dla Ziemi, dla siebie

Starostwo w Kielcach zachęca szkoły do udziału w programie ekologicznym "Dla Ziemi, dla siebie"

Starostwo w Kielcach ogłasza nabór do programu "Dla Ziemi, dla siebie". Konkursy i rajdy edukacyjne czekają na uczniów z powiatu kieleckiego. Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś!
seniorzy-rozmawiaja-ze-soba

Seminarium w Kielcach: Jak dbać o zdrowie psychiczne seniorów?

Zdrowie psychiczne seniorów w centrum uwagi. Seminarium w Kielcach przynosi cenne wskazówki i porady od ekspertów. Czytaj więcej o tym, jak dbać o dobrostan psychiczny w podeszłym wieku.
polityka

Wybory w Polsce: Demokracja jest zwycięzcą

Demokracja wygrywa w Polsce - tak twierdzi Artur Gierada z PO. Czytaj więcej o jego analizie ostatnich wyborów i planach na przyszłość.
budowa

Tragiczny wypadek na placu budowy w Busku-Zdroju

Tragedia na placu budowy w Busku-Zdroju. 30-latek zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Czytaj więcej o tym, co się wydarzyło i jakie są dalsze kroki w śledztwie.
grupa-szczesliwych-aktywnych-seniorow

Seminarium dla seniorów w Kielcach: Zdrowie psychiczne i emocjonalne w centrum uwagi

Chcesz wiedzieć, jak dbać o zdrowie psychiczne i emocjonalne w starszym wieku? Drugie seminarium w Kielcach przynosi mnóstwo wiedzy i praktycznych wskazówek. Dowiedz się więcej o tym, co eksperci i policja radzą seniorom.
policja zatrzymanie

Nieomylna intuicja policjantów z Chęcin prowadzi do zatrzymania

Intuicja i doświadczenie policjantów z Chęcin zaowocowały zatrzymaniem 36-letniego mężczyzny w Kielcach. Czytaj więcej o tym, jakie zarzuty teraz na niego ciążą i jakie konsekwencje go czekają.
mezczyzna-policjant-w-zielonym-mundurze-zatrzymuje-pojazd-z-kierowca-na-drodze

Nietrzeźwy kierowca z nadmierną prędkością zatrzymany w Kielcach

Nietrzeźwy i zbyt szybki - tak można opisać 27-letniego kierowcę zatrzymanego przez kielecką drogówkę. Czytaj więcej o tym, jakie konsekwencje teraz go czekają.
Załaduj więcej wpisów
×