Sport w Kielcach

Korona Kielce

Korona Kielce - Pierwszy Krok Ku Sukcesowi w Pucharze Polski

Korona Kielce z sukcesem przeszła pierwszą rundę Fortuna Pucharu Polski, pokonując rezerwy Jagiellonii Białystok. Dowiedz się, jak przebiegł mecz i jakie są plany drużyny na przyszłość.
Kent Robin Tønnesen

Kent Robin Tønnesen - Kluczowa Postać w Paris Saint-Germain

Kent Robin Tønnesen, nowa gwiazda Paris Saint-Germain, wierzy w sukces swojego zespołu w nadchodzących meczach. Dowiedz się, jakie są jego oczekiwania i plany.
Tomasz Wilman

Szkoleniowcy z Kielc w Hiszpańskim Klubie Real Sociedad - Nowe Możliwości i Wyzwania

Staże trenerskie w Realu Sociedad otwierają przed szkoleniowcami z Kielc nowe horyzonty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym ekscytującym projekcie i jego wpływie na rozwój polskiego futbolu.
Sportowcy związani z Kielcami

Sportowcy związani z Kielcami

Kielce, miasto o bogatej tradycji sportowej, stało się domem dla wielu wybitnych sportowców i trenerów. Od piłki nożnej po lekkoatletykę, ta strona prezentuje sylwetki tych, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii sportu kieleckiego. Zapraszamy do odkrycia ich historii, osiągnięć i wkładu w rozwój sportu w regionie.
Barlinka Industria Kielce

Finał Ligi Mistrzów zakończył się porażką dla Barlinka Industria Kielce!

Zapraszamy do lektury naszej relacji z finałowego meczu Ligi Mistrzów, gdzie Barlinek Industria Kielce zmierzył się z SC Magdeburg. Przekonaj się, jak po emocjonujących chwilach i nieprzewidywalnych zwrotach akcji, decyzja o mistrzostwie zapadła dopiero po dogrywce.
Vive Kielce

Poznaj klub piłki ręcznej Vive Kielce

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak Vive Targi Kielce stało się jednym z najbardziej szanowanych klubów piłki ręcznej w Polsce? Od ich skromnych początków, przez triumfy i wyzwania, aż do dominacji na krajowych parkietach - odkryj niesamowitą podróż klubu, który nieustannie przekracza granice sportowych osiągnięć.
Poznaj klub Korona Kielce

Poznaj klub Korona Kielce

Od prostych początków do gry na najwyższym poziomie polskiej piłki nożnej - odkryj fascynującą historię Korony Kielce. Ta podróż przez czas ukazuje jak ten klub stał się symbolem determinacji i pasji w polskim futbolu, nie tylko tworząc znakomite mecze, ale również angażując się społecznie i pomagając rozwijać młode talenty.

Zapraszamy do naszej kategorii Sport w Kielcach. Miłośnicy aktywności fizycznej i emocji sportowych znajdą tutaj wszystko, czego potrzebują, aby zanurzyć się w sportowym świecie Kielc. Od najnowszych wiadomości dotyczących miejscowego klubu piłkarskiego, przez szczegóły rozgrywek piłki ręcznej, aż po relacje z wyścigów i biegów organizowanych w mieście.

W naszej kategorii znajdziesz również informacje o lokalnych klubach, drużynach oraz ośrodkach sportowych, w tym basenach, boiskach i salach gimnastycznych, które są otwarte dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach. Nie przegap  nadchodzących imprez i wydarzeń sportowych, które dają szansę na włączenie się w lokalną społeczność sportową, zarówno jako zawodnik, jak i kibic.

Sport w Kielcach to miejsce, gdzie sport żyje na co dzień. Dołącz do nas i bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi w Kielcach!

×